loading

Metālapstrāde

Kokapstrādes darbagaldi

ZHL 64

HORIZONTĀLIE LENTZĀĢI


     Divgalvu horizontālais lentzāģis ZHL 64 paredzēts nezāģētu dēļu, brusu, trīskanšu dēļu, brusu un četrkanšu dēļu, brusu zāģēšanai jebkuros vajadzīgajos izmēros. Nav nepieciešams apaļkoku iepriekš sašķirot pa diametriem. Lentzāģmašīna jāaprīko ar baļķu uzkrājēj estakādi, apaļkoku atdalītāju ar apaļkoku padošanas mehānismu uz lentzāģa galdu. Ja lentzāģmašīnas kustīgā zāģgalva – kariete tiek pārvietota stumjot ar rokām, tad lentzāģi apkalpo divi darbinieki – operators un palīgs. Palīgs pēc katra zāģējuma noņem atzāģēto materiālu.
     Ja kustīgā zāģgalva tiek piedzīta ar motorreduktora palīdzību, lentzāģmašīnu ieteicams aprīkot ar izmēru iestatīšanas kompjūteru un gaitas ātruma regulatoru un atzāģēto dēļu brusu nostūmēju, atzāģētā materiāla sadales transportieri trijos virzienos. Šajā variantā lentzāģmašīnu apkalpo viens cilvēks. Baļķu padeve, atdalīšana, materiāla sadale notiek automātiski. Visas manipulācijas ar apaļkoku, pagriešana, piespiešana, līmeņošana, satveršana notiek ar hidraulikas palīdzību.
     Ātrai pirmā zāģējuma iestatīšanai pielieto lāzeru. Zāģlentas ilgmūžības palielināšanai pielieto priekšfrēzi, kura pirms zāģlentas noņem mizu-netīrumus. Vidējā ražība maiņā 20-30 m³ ja tīrais zāģēšanas ilgums 7h, ja pa 50 min/stundā.

           TEHNISKIE RĀDĪTĀJI
Izzāģējamā materiāla max. garums (mm)      6200
Izzāģējamā materiāla max. diametrs (mm)      700
Izzāģējamā materiāla max. platums (mm)      700
Izzāģējamā materiāla max. augstums (mm)      600
Lentzāģa ratu diametrs (mm)      800
Zāģlentas platums (mm)      40
Zāģlentas garums (mm)      5650
Zāģlentas biezums (mm)      1,0 ÷ 1,2
Zāģlentu skaits (gab)      1
Zāģēšanas padeves ātrums (m/min)      5 ÷ 24
Galvenā dzinēja jauda (kW)      18,5 ÷ 22
Kopējā elektriskā jauda (kW)      62
Noslogojums (%)      ~ 55 ÷ 60
Ražība, vidējā, (m³)      20 ÷ 30
Lentzāģa augstums (mm)      2600
Lentzāģa platums (mm)      2650
Lentzāģa garums (mm)      4850
Lentzāģa svars (kg)      ~ 3450

loading