loading
loading

          SIA „Vesto Technology” darbojas metālapstrādes un dažādu iekārtu izgatavošanas jomā jau kopš 1994.gada, taču iestrādes veiktas jau vairākus gadus iepriekš. Pirmajā darbības gadā firma nodarbojās ar kokapstrādes iekārtu remontu, tehnisko apkopi, iekārtu uzstādīšanu un metālapstrādes pakalpojumu sniegšanu.
     1995. gadā tiek uzsākta lentzāģu, ripzāģu un citu kokapstrādes iekārtu ražošana.
     2003. gadā papildus esošajai darbībai uzsākts ražot dažāda veida zāģmateriālus un taras dēlīšus. Kokmateriālu ražošana vienlaikus kalpoja, kā eksperimentālais cehs jaunu iekārtu pārbaudei un testēšanai.
     2010. gada jūlijā uzņēmums tiek pārreģistrēts Komercreģistrā un iegūst jaunu nosaukumu SIA „Vesto Technology”.
     Firmai ir liela pieredze un kokzāģēšanas iekārtu – dažāda veida lentzāģu, ripzāģu, frēžu (čipkanteru), apaļkoku uzkrājēju, apaļkoku atdalītāju, kā arī dažāda veida transportieru – ruļļu, ķēžu, lenšu un kombinēto transportieru ražošanā.
     Pēc klienta pasūtījuma izgatavojam dažādas zāģēšanas līnijas uz lentzāģu bāzes, uz ripzāģu bāzes, kombinētās līnijas ar frēzēm, zāģripām un zāģlentām. Jebkuras līnijas izgatavošanā noteicošās ir klienta vēlmes un vajadzības, kuras kopīgi tiek apspriestas un izstrādāts klientam piemērotākais variants.
     Sarežģītas, dažāda veida detaļas – mezgli tiek izgatavoti Vācijā un Itālijā.
     SIA „Vesto Technology” klienti ir Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas kokzāģētavu īpašnieki.
     SIA „Vesto Technology” patstāvīgie un ilggadējie sadarbības partneri ir SIA „Forma Machinery” un industriālās automātikas ražotāji, firma „Funduss”. Kopdarbības rezultātā iespējama dažādas jaudas kokzāģēšanas iekārtu, līniju-kompleksu realizācija, kas ietver gan automātikas izstrādi, gan mehānikas izstrādi, izgatavošanu, uzstādīšanu un palaišanu, kā arī tehnisko darbinieku apmācību darbā ar iekārtām.
     Citi, mūsu piedāvātie pakalpojumi:
Veicam arī lentzāģu ratu sfēras slīpēšanu jebkuras firmas ražotajiem šaurlentu un platlentu lentzāģiem.
     Nepieciešamības gadījumā veicam lentzāģmašīnu kapitālo remontu.

Metālapstrāde

Kokapstrādes darbagaldi